22.11.2018 – Le Petit Ange (24.Prova)

Yoğunluk nedeniyle sizleri taze prova günlüklerine ulaştıramıyorum bugünlerde. Ciddi anlamda yoğun günlerin içindeyiz, son provalarımızı alıyoruz. Haftanın son provası Mumın Kağan hariç eksiksiz biçimde başlıyor, tam akış alınıyor.

Provaya başlamadan önce bombalara başlayan bir Bahadır vardı bugün, Muhammed’in fak ile başlayan ama bildiğimiz fak’tan alakasız olan cümlesine Bahadır: “Ben sadece fak’ı biliyorum diye yanıt verdi. Estağzübillah çok şaşırdım.

Sınavların, fazla tekrarın vermiş olduğu zihin yorgunluğunun Samet’te neler yaptığını sıkı takipçilerimiz gayet iyi bilir. Kelimeler takla atar, aklar kara olur adeta. Bugün olan ise daha sade idi. Yazalım kelimesi “yazatalım” olarak çıktı.

Esnemek gibi bulaşırcasına geçen bu karıştırma sorunsalı bugün tam olarak Nesli’de patladı. Yaralıya müdahele edecekken yanlışlıkla mücadele etti. Ve rolü bitiğinde ‘Şalkeee’ nidalarıyla sahneyi terk etti.

Ufak tefek rötuşlar haricinde eksik kalmadı sayılır sahne üstünde. Prova çıkışı Gademe’nin altı adet sandalyesi oldu. Davetiyelerimiz ise gitgide azalıyor. Gademe’nin seyirci rekoru mu olacak sanki?

                                                  

Yer işareti koy Kalıcı Bağlantı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir