30.10.2018 – Le Petit Ange (14.Prova)

Yama tarzında prova alacağımız son hafta olacak. Ve bu hafta artık ikinci perde çalışmalarına başlamış olacağız. Kasım ayına girmeden ikinci perdeye başlamış oluyoruz yani. Mözyö Hamid tekrardan hoş geldin.

Provasız geçen haftanın ardından bir istekle giriştik provaya. Ezberler tam yoktu, olsundu, daha yeni başlıyorduk bu perdeye. Fena bir performans çıkmadı ortaya, masa başında eklediğimiz şeyler bu perdede çoğunluktaydı. Bunlardan birinin provasını alırken en son yorumlarken bir bomba bırakıldı ortaya, Admin Bey “zi namına” diyerek sadece provadaki insanların güldüğü bir şey söyledi, provada olmayan da gülmeyiversin.

Anatoliy bugün “Himayayalar’dan” getirdiği zengin menüsünü bizlere tanıttı.

Mözyö altıncı sahnede “Tamam ben de oturmam ayakta anlatırım. ” oyunculuğu ile ekipten yıldızlı pekiyi aldı.

Mumin Kağanımız bu hafta izinliydi, ana kadrodan eksiğimiz oydu, diğer eksikleri saymıyorum, bazıları mazeretsiz eksikler, kronik eksikler.

Prova sonunda daha doğrusu önce başında sonra sonunda Mözyö bizlere afiş taslaklarını ve birtakım tasarımlarını gösterdi oyunla ilgili. Çoğunluğun fikri ile bir tanesini seçtik. İkisi de gayet güzeldi. Afişimiz de yakında sizlerle olacak.

Bahadır kardeşimin Erzurum’dan getirdiği kadayıf dolmalarını da unutmayalım 🙂 Yönetmen nasıl mutlu edilirmiş öğrenin!!

 

 

Yer işareti koy Kalıcı Bağlantı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir