26 Nisan 2018 – Akustik Konser

Her seferinde bir gademe yukarı çıkmak amacıyla çıktığımız yolda gerçekleştirdiğimiz ikinci akustik konser, başından sonuna Gademe Gademe Sanat Topluluğu kokuyor. Sahne üstünde müzik ekibimizin notalarıyla, sahne arkasında tiyatro ekibimizin gayretleriyle süslenen bu konser, dinleyiciye muhteşem bir müzik dinletisi oldu.

Geçen sene de bizimle olan üyelerimizin deneyimini, yeni üyelerimizin heyecanıyla harmanladığımız bizim için çok önemli bu gecede kendimizi bir gademe daha yükselmiş hissettik.

“Vefa, bizde her şeydir” dedik ve intörn doktor olan eski üyelerimizle mezun olmadan önce son kez birlikte çalmak istedik. Anıl Burak Tülü, koro bölümünde bağlamasıyla bize eşlik etti. Önce fıkır fıkır, sonra şıkır şıkır oynadık, oynattık. Bu gecede bizimle olamayan ama desteklerini her zaman hissettiğimiz dostlarımız, Tahsin Demirtaş ve Erdem Yıldız’a, mesleki  görevlerini devam ettiren Dr. Volkan Semiz ve Dr. Celal Demir’e teşekkür ederiz.

Anlamlı GÜN!

Bu gecenin bizim için bir diğer önemi ise hekime şiddetti. KTÜ Tıp Fakültesi Pediatri Anabilim Dalı asistanı Dr. Mustafa Börekçi’ye yapılan çirkin saldırıyı kınamak ve protesto etmek için konsere siyah kurdelelerle çıktık. Tekrar söylüyoruz:

Nedeni ne olursa olsun, hekime ve sağlık çalışanına şiddet asla kabul edilemez! Yaşatın ki yaşatalım.

Parçalarımız

Gösteriden Enstantaneler

Sanatçılarımız

Atakan Demirbağ – Solist

Ceren Gürel – Solist

Ceren Bektaş – Solist

Bestenur Alsoy – Solist

Servet Nur Yaşar – Solist

Neslihan Reis – Solist

Muhammet Talha Mumcu – Klavye

Beyza Civelek – Keman

Elif Zülal Durmaz – Elektro Gitar

Atakan Şengör – Ritim Gitar

Oğulcan Dumlu – Gitar, Ritim, Vokal

Saadet Nisa Kara – Keman, Vokal

Kaan Başar Candaş – Gitar, Bağlama, Vokal

 

Yorumlar kapatıldı.